Перейти на мобільну версію сайту


25.04.2014

У КАМ’ЯНЦІ З’ЯВИТЬСЯ ПЕТИЦІЯ...

Про нові ініціативи, які невдовзі з’являться в місті, розповів під час брифінгу журналістам заступник міського голови Сергій Бабій. Аби покращити роботу влади та спростити процедуру звернення громадян до чиновників стартує новий проект «Кам’янецька петиція». На офіційному сайті міської ради буде створено новий інтернет-ресурс, на якому кам’янчани зможуть висловлювати свої пропозиції з різних сфер життєдіяльності міста. Пропозицію обговорюватимуть впродовж 100 днів, і якщо вона набере за цей термін тисячу позитивних відгуків, тоді ляже для розгляду на стіл міського голови та депутатів міськради.
Ще один проект - запровадження нового механізму призначення дільничного інспектора міліції. Кам’янчани пропонуватимуть кандидатуру дільничного інспектора, міська влада пропонуватиме її кадровій комісії.
Звернуть увагу й на інспекторів з благоустрою міста. З 1 травня їх переодягнуть у чорну уніформу.
Ще одним цікавим проектом стане «Вихідний день». Враховуючи потребу людей до відпочинку на Лебединому озері та в зоні відпочинку мікрорайону Жовтневий, міський голова запропонував залучити до роботи художні колективи, які би мали змогу показати свої таланти. Отже учні музичних шкіл, школи мистецтва, інші колективи можуть демонструвати свою майстерність перед широкою публікою у сквері Гунські криниці, Лебединому озері, в Старому місті та інших мікрорайонах міста.

Теги: брифінг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.