Перейти на мобільну версію сайту


05.10.2012

У ГУМЕНЦЯХ Є СВОЯ ПОЖЕЖНА КОМАНДА

4 жовтня в Гуменецькій сільській раді було відкрито підрозділ місцевої пожежної команди (МПК). Це сьомий за рахунком такий підрозділ у районі. У новозбудованих гаражах також знаходиться спецтранспорт, який використовують для житлово-комунальних потреб гуменчан.
На презентацію МПК прибули голова райради Іван Романчук, перший заступник голови РДА Ніна Фабіянська, заступник начальника головного управління Держтехногенбезпеки в Хмельницькій області Віталій Голуб, начальник 2-го пожежно-рятувального загону Віктор Муринець, начальник міського управління ГУ Держтехногенбезпеки Олег Іванюк, які й пожежна.JPGурочисто перерізали стрічку. Пожежний автомобіль для підрозділу було придбано за кошти сільради. Пожежна команда, яка складається з 11 осіб, цілодобово стежитиме за протипожежною безпекою не лише в гуменецької громади, а й навколишніх селах. Цей підрозділ також надаватиме платні послуги населенню з підвезення води, миття бруківки, висотних робіт, тощо...
- Звичайно, хочеться, аби ця служба їздила не на пожежі, - каже сільський голова Інна Абдулкадирова, - а на виклики, які би не завдавали шкоди людям. Сподіваємось, що й інші сільські ради, візьмуть із нас приклад.
- Проблема створення такої МПК назріла вже давно, - говорить Ніна Францівна. - З ліквідацією колгоспів, де майже в кожному були такі команди, виникла проблема із гасінням пожеж. Тож, коли в районі відбувається така подія, як сьогодні, хочеться лише подякувати всім, хто відгукнувся на нашу пропозицію. Адже, дійсно, справа зроблена дуже велика. Заплановане в минулому році втілилося в життя сьогодні.

Теги: пожежна команда, МНС

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.