Перейти на мобільну версію сайту


16.06.2017

У ДАРУНОК – АВТОМОБІЛЬ

автом14 червня 2-му Державному пожежно-рятувальному загону ГУ ДНС України у Хмельницькій області голова правління ПАТ «Подільський цемент» Святослав Козленко передав пожежний автомобіль, який до цього задовольняв потреби підприємства.

– Близько року тому було рішення оптимізувати наш транспортний цех через те, що в нас не залишилося багатопрофільних водіїв, які би могли працювати на всіх видах транспорту. Крім того, це дуже складно, тому ми вирішили переформатувати нашу пожежну службу, – каже Святослав Анатолійович. – Упевнені, що рятувальники нам завжди прийдуть на допомогу. Ми пройшли величезні бюрократичні процедури, хоча в Києві нам не вірили, що таке можна зробити, але попри все вдалося оформити документи про передачу пожежної машини. Отже, повністю укомплектований автомобіль ми передали в користування для потреб кам’янчан. У нас була альтернатива – продати цей автомобіль, але його би втратили взагалі для міста та району. Ми віддали перевагу не грошам, а цінності автіки для всієї громади.

– Зрозуміло, якщо людина працює на навантажувачі й при потребі кидає роботу та біжить до пожежного автомобіля чергувати, тоді час ліквідації пожежі збільшується й ефективність мінімальна, – говорить Дмитро Бондар, т.в.о. начальника ГУ ДСНС України у Хмельницькій області. – А от, якщо на автомобілі буде постійно чергувати фахівець і відразу при сповіщенні про пожежу реагування буде швидшим. Крім того, такого автомобіля немає жодна громада області, він містить 10 тонн води, а це в чотири рази більше за наявні. Пожежні рукави мають довжину 400 метрів, є необхідні драбини.

Начальник 2-го ДПРЗ Олег Іванюк від імені особового складу загону подякував за таку приємну ініціативу та відзначив важливість функціонування такого автомобіля при виникненні пожеж, особливо на місцевості, де немає води.

Привітав надзвичайників від імені міського голови Михайла Сімашкевича перший його заступник Григорій Горшунов


Теги: подарунки, авто для пожежно-рятувальному загону ГУ ДНС

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.