Перейти на мобільну версію сайту


18.07.2014

ТИМ, ХТО ПОЛІГ ЗА СВОБОДУ

Саме у свято Петра і Павла, 12 липня, в церкві святих апостолів Петра і Павла (УПЦ КП) було освячено нещодавно встановлений триметровий гранітний пам’ятник Небесній сотні та всім полеглим за волю України.
Автори цього монумента - сім'я Пастухів із с.Кам'янка. Наталія Пастух - донька відомого скульптора Володимира Кліща, яка разом з настоятелем храму отцем Олександром Цісарем йогопамятник.jpg проектували. Її чоловік Володимир втілював ескіз у життя.
У результаті вийшов курган із рваного каменя, в який вставлена гранітна стела із зображенням українського тризуба. Поруч на гранітній плиті написано: «Душу й тіло ми положим за нашу свободу». Зверху встановлено хрест в козацькому стилі, на якому написано: «Славним синам України», «Небесній сотні та всім полеглим за волю України» і «Героям слава!». Усе це вміщено під гранітною аркою зі справжнім дзвоном. Дзвін для постаменту спеціально виливали в Тернополі на заводі «Терново».
Під час відкриття, служіння й освячення пам’ятника було 12 священослужителів з Тернопільської і Хмельницької областей. Пам’ятник встановлено завдяки підтримці прихожан храму та особисто настоятеля церкви благочинного Кам'янець-Подільського району митрофорним протоієрея Олександра Цісаря.

Теги: пам’ятник Небесній сотні, церква Петра і Павла, Олександр Цісар

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.