Перейти на мобільну версію сайту


09.11.2012

ТУРИЗМ ВИТЯГУЮТЬ ЗА ВУХА

Робота Акредитаційної комісії з видачі дозволів на право здійснення екскурсійної діяльності протягом цього року виявила низку проблем. Так, насамперед, члени комісії занепокоєні рівнем підготовки частини екскурсоводів-початківців. Непрофесійне ведення екскурсій, погане володіння методикою, історичним матеріалом про місто може вплинути на сприйняття туристом історико-архітектурної спадщини Кам’янця-Подільського.
З метою вирішення цього питання відбулася робоча зустріч директора департаменту гуманітарної політики Альони Куземи із головою ГО «Ліга екскурсоводів». У результаті перемовин було прийнято рішення з 15 листопада до 15 лютого організувати і провести семінарські заняття для екскурсоводів із теорії та методики ведення екскурсій. Наразі розроблено план семінарських занять, визначено лекторів та місце проведення.
Також нещодавно директор департаменту гуманітарної політики мала зустріч із директором ТОВ «Тім Експерт» Сергієм Чумаченком. ТОВ «Тім Експерт» є однією із найбільших в Україні компаній, що надає послуги фірмам, підприємствам різних галузей вітчизняної промисловості у сфері роботи з персоналом та командоутворення. Як результат зустрічі, було укладено угоду про розвиток ділового туризму в місті.
- Туристична привабливість міста, наявність широкої мережі послуг готельної індустрії (від 4- зіркових готелей до затишних і комфортних номерів приватних садиб, конференц-зали, спа-послуги) дають Кам’янцю великі переваги для розвитку ділового туризму, - відзначив Сергій Чумаченко.
Це, в свою чергу, дає можливість проводити в Кам’янці різноманітні семінари, конференції, тренінги. Лише протягом цього року ТОВ «Тім Експерт» провело у нас 5 всеукраїнських заходів для відомих світових компаній.
Діловий туризм цілком може стати одним із перспективних напрямків розвитку туризму як галузі в Кам’янці.

Теги: туризм, Кам'янець, діловий туризм

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.