Перейти на мобільну версію сайту


17.06.2016

«ТУРБОТА» З ТУРБОТОЮ

турбота10 червня відбулося відкриття центру соціального обслуговування «Турбота».

Нова установа стала продовженням життя двох центрів - «Надія» та «Довголіття», які функціонували в місті до цього. Реформований заклад покликаний покращити якість надання соціальних послуг для людей поважного віку, котрі є його відвідувачами та клієнтами. 

Якщо раніше центри соціального обслуговування фінансувалися державою, то нині ці повноваження перекладені на міський бюджет.

- Ми об’єднали дві установи, щоб покращити якість надання послуг, а зекономлені кошти за утримання звільненого приміщення будуть направлятися винятково на розвиток новоствореного центру. Сподіваюсь, що тут люди, які потребують уваги та піклування, відчуватимуть справжню турботу та тепло, - зазначив міський голова Михайло Сімашкевич.

- Ми назвали соціальний центр «Турботою», аби його назва відповідала ставленню персоналу до людей, - відзначив Володимир Мельниченко. - І попросив персонал зі ще більшою теплотою піклуватися про відвідувачів. 


Теги: центр "Турбота", допомога

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.