Перейти на мобільну версію сайту


30.06.2017

ЦИКОВА ХОЧЕ В ГУМЕНЦІ

циковаПриєднатися до Гуменецької об’єднаної територіальної громади виявили бажання жителі Циківської сільської ради Чемеровецького району. Їхні представники прибули 26 червня на сесію сільської ради в Гуменці, аби тамтешні депутати підтримали рішення чемерівчан про дооб’єднання.

Два роки тому, як тільки загаворили про децентралізацію, а найсміливіші взялися за об’єднання, жителі сіл Цикова та Карачківці були одностайними, аби приєднатися до Гуменецької громади.

- Нам сюди найближче – 18 км, – пояснює депутат Циківської сільської ради Олександр Фурманчук. – До Кам’янця від Цикової 22 км, а до Чемерівців аж 48 км! Минулого разу нам не дали об’єднатися, адже не було закону, який би дозволяв змінювати межі існуючих районів. Нині ж такий прийняли у Верховній Раді, як і закон про дооб’єднання громад, тож маємо другий шанс.

– На сході села, який пройшов кілька місяців тому, ми вкотре порушували це питання, – долучається до розмови представник ініціативної групи Володимир Бандура. – І в Циковій, і в Карачківцях майже всі одностайні, аби приєднатися до Гуменецької громади. Оптимізму додає і те, що Інна Григорівна й увесь депутатський корпус не проти прийняти нас до себе. Відповідні листи з проханням про приєднання ми надіслали в Гуменецьку сільську раду та обласну раду. 

У свою чергу, депутати Гуменецької сільської ради звернулися до Хмельницької обласної ради з проханням про дооб’єднання до Гуменецької сільської ради Циківської.
Нагадаю, в грудні 2016 р. утворилася Чемеровецька об’єднана територіальна громада, до складу якої увійшли 12 сільських рад. Донині самостійними залишаються Зарічанка, Летава, Вишнівчик, Юрківці, Цикова та Карачківці.

Теги: Гуменецька ОТГ, с.Цикова

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.