Перейти на мобільну версію сайту


08.07.2016

ЦИГАНАМ ПОТРІБНІ ПАСПОРТИ

циганиНа місто знову напала пошесть циганів. Цих жебраків у Кам’янці постійно вистачає, але такої агресії як вже кілька місяців від циганів не спостерігалося. Вони повністю окупували автовокзал, де не дають проходу людям.

На Соборній немає жодного закладу, куди би вони не вдерлися. Особливо це стосується магазинів та аптек. Від малих циганчат потерпають продавці, бо вони, влітаючи туди, хапають з прилавків що під руку трапиться. Не обминають вони й офісів, вдираючись, луплять у двері, а на зауваження ще й лізуть битися, або, відбігши, кидають камінням. Влітку у циган мода на вагітних жебрачок, серед них є й підставні. Ці заробляють добре, бо нахабно ловлять людей за рукав і вимагають гроші, а якщо людина не дає, тоді починають погрожувати, що нашлють на них мишей, які перетрощать все вдома. Це дуже гарно спрацьовує, і людина тягнеться за гривнею.

Правоохоронці не можуть позбавити кам’янчан від цієї пошесті, адже в циганів немає документів, тобто посвідчення особи із зазначенням місця проживання. Тому поліціянти можуть затримати їх лише на три години для встановлення особи, а встановити її вони не можуть, бо ті подають неправдиву інформацію. От і виходить, що зробити їм щось нереально, вони цим і користуються.

Але влада має прийняти рішення про обов’язкове документування на території міста та району осіб ромської національності, інакше їх слід просто депортувати з нашої території, аби вони не ускладнювали людям життя й не псували настрій.


Теги: проблема, цигани

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.