Перейти на мобільну версію сайту


16.09.2016

ЦНАПАМ - ДРУГЕ ДИХАННЯ

Під час пленарного засідання Верховної Ради народні обранці підтримали закон № 4386-д щодо зарахування окремих адміністративних зборів до місцевих бюджетів, яким внесла зміни до Бюджетного кодексу. Таким чином нарешті розблоковано спецрахунки об’єднаних громад, у яких було створено ЦНАПи. Відтепер кошти від надання адміністративних послуг надходитимуть до бюджетів сільських рад. 

З трьох об’єднаних громад району ЦНАП діяв у Гуменецькій ОТГ. Його керівник Валерій Свідер надзвичайно схвильований прийняттям закону, каже, що це серйозний прорив у підтримці діяльності місцевого самоврядування: «У нас відкрилося «друге дихання». Ми так довго чекали на цей закон! Чесно кажучи, іноді опускалися руки. Я в четвер з 8-ої ранку вже дивився засідання Верховної Ради, очікував розгляду нашого законопроекту. А до нього дійшло аж о 17.37, за 20 хв до закінчення робочого дня. Думав, все – знову доведеться невідомо скільки чекати. Але закон прийняли. Є якась «вища сила», яка нам, об’єднаним громадам, допомагає. Вдячний за підтримку в цьому питанні і Мінрегіону, і керівнику офісу реформ Сергію Яцковському».

За словами Валерія Свідера, в ЦНАПі вже готують інформаційні листи для фізичних і юридичних осіб, які звертаються за послугами з державної реєстрації, і з нетерпінням чекають підписання закону Президентом України та його офіційного оприлюднення. 


Теги: ЦНАП

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.