Перейти на мобільну версію сайту


23.08.2013

ЦЕГЛИНА ЛЕДВЕ НЕ ВБИЛА ЖІНКУ

Божа рука відвела смерть від молодої жінки, яка прямувала з семирічною донькою до магазину «Авіс». Її шлях пролягав повз останній під’їзд будинку на вул.Пушкінська, 40.
Пані Антоніна почула звук якогось хлопка і раптово відчула нестерпний біль у голові. Від безсилля жінка впала на тротуар. Лише зойк доньки змусив її відкрити очі. Перелякане дівча плакало, закривши руками обличчя. На щастя, з дому вибіг старший син жінки і кинувся до матусі на допомогу. Антоніна скомандувала: «Викликай швидку і міліцію!». Кров заливала жінку. Діти ледве допомогли піднятися своїй матусі на третій поверх власного помешкання і почали надавати медичну допомогу. Якраз у цю мить приїхала швидка. Медики, оглянувши Антоніну, забрали її у лікарню. цеглина.JPGТам у жінки констатували забійну рану голови та струс мозку.
Про цю надзвичайну ситуацію дізнався міський голова і відразу вислав на місце події свого заступника Сергія Бабія та директора КП «Житловик» Валентина Свідерського. Вони оглянули будинок і пообіцяли наступного дня провести обстеження даху. На жаль, за словами Сергія Віталійовича, на сьогодні в місті чимало будинків, які потребують негайного ремонту. Разом з тим, заступник міського голови відзначає, що з цього будинку ще жодної скарги не надходило.
- Моя донечка, напевне, в сорочці народилася, - каже Антоніна. – Уявіть собі, якби вона йшла з іншого боку, і цей шматок цеглини з майже двадцятиметрової висоти впав би їй на голову?! Та й мене врятувало від смерті лише те, що це був шмат цеглини і його затримав козирок над під’їздом, а потім вже той шматок влучив мені в голову. Тут постійно ходять люди, бігають діти...  
Мусимо констатувати, що телевізійні сюжети про будинки-вбивці в Одесі, Києві та інших міста стали реальністю і для нашого міста. Поки що вони залишають своїх жертв живими, та чи надовго?..
- У місті нараховується понад 100 будинків, які потребують негайного капітального ремонту, є 16 аварійних помешкань, з яких уже частково відселено мешканців, - розповідає Михайло Сімашкевич. – Упродовж цього року нам вдалося відремонтувати два будинки. На жаль, у міському бюджеті немає достатньо коштів, щоб допомогти ЖЕКам та провести необхідні ремонтні роботи.

Теги: ЖЕК, комунальні служби

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.