Перейти на мобільну версію сайту


10.02.2017

... ЦЕ НАС ІЗ ВАМИ - ПІД ПЛІНТУС

будів7 лютого відбулося зібрання керівників будівельних компаній, підприємців, пов’язаних із цією галуззю, депутатів, владних структур та міського голови, щоб спільно напрацювати звернення до Президента та Уряду щодо коригування законодавчих змін, які стосуються орендної плати за землю.

Присутні заявили, що новий закон направлений на знищення будівельної галузі. Орендна плата зросла на 100%. Якщо раніше, поки йшло будівництво будь-якого об’єкта, можна було коригувати плату, застосовуючи коефіцієнт 0,5%, і це можна було зробити на місцевому рівні, то тепер законодавець відібрав таку можливість. А це означає, що всі витрати за орендну плату врешті-решт будуть закладені в калькуляцію витрат на будівництво і це ляже на плечі майбутніх покупців житла. Нині й так люди неспроможні придбати житло, а коли ціни вирвуться вгору, то взагалі ніхто не зможе купувати золоті квадратні метри.

Крім того, це цілковитий злочин проти українців, адже йде суцільне знищення будівельної галузі. Про це заявив голова земельної комісії міськради Валерій Слободян. Спеціалісти й так тікають працювати за кордон, щодня з міста виїжджає по 5 автобусів, а це 200 осіб. Отже, люди, які вміють працювати і це робили роками, не можуть заробити тут, аби утримувати свої родини, тому й їдуть у поближні закордонні країни. Скоро взагалі в Україні залишаться пенсіонери і діти.

Славнозвісні 3200 зарплати потягнули за собою підвищення цін на будівельні матеріали, і не лише, тому, знову ж таки, слід збільшувати ціну на квадратні метри. Крім того, монополісти електро- і газопостачальних компаній теж не сидять, склавши руки: їм також потрібно в мутній воді набивати кишені. Тому вони заявляють про наміри підвищити плату за підключення до енергосистеми. Це означає, коли будівлю потрібно підключити до електромережі, за кожну одиницю потужностей слід заплатити кругленьку суму, яку вони планують підвищити втричі. Отже, якщо платив півмільйона, то тепер це виллється в три, при чому на рівному місці, навіть пальцем не повівши. На чиї плечі?..

Крім того, будівельник, який прокладав ці мережі, будував трансформатори, має це все добро передати монополісту за «дякую». Замість того, щоб навпаки, спонукати людей підключатися до мережі, щоб за користування більше людей платило гроші, то доводиться платити за вхід.

Уряд робить все, щоб знищити українця і Україну під гарним поняттям РЕФОРМА. Реформа намагається знищити державні інституції. Освіту, медицину, комуналку, бізнес уже загнали під плінтус, і хто лише висуне голову, щоб ковтнути повітря, йому ту голову і зітнуть.

Отже, камянчани стурбовані такою ситуацією та шукають шляхи, як переконати законотворців не нищити будь-яке виробництво і бізнес своїми безглуздими ідеями та законами. Зрозуміло, що економіка не працює, а армію дармоїдів потрібно утримувати за наші потом і кров’ю зароблені. Не секрет, що і будівельники дбають не про нас з вами, а про свій бізнес, але вони розуміють, якщо зубожілий народ не зможе купувати в них, то і їхній бізнес може вмерти.

   

Теги: оренда землі, будівництво

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.