Перейти на мобільну версію сайту


01.05.2014

ТРИ ГРИВНІ - І ПОЇХАВ

Громадські слухання щодо підвищення тарифу на пасажирські перевезення по місту пройшли 28 квітня, в понеділок. Вони побили рекорд у часі - 12 хвилин. Саме стільки часу знадобилося, аби аргументувати причини підвищення ціни та відповісти на поставлені запитання. Отже, незважаючи на те, що в деяких перевізників собівартість проїзду сягала 3.38 грн і більше, залежно від маршруту, було прийнято тариф на пасажироперевезення у розмірі 3 гривні.
Про збільшення тарифу перевізники задекларували ще раніше. За словами директора департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Майї Гурської, враховуючи результат аналізу регуляторного впливу, в місті з 1 травня розпочне діяти новий економічно обгрунтований тариф на пасажироперевезення - 3 гривні.
За словами заступника міського голови Сергія Бабія, востаннє тариф на пасажироперевезення розглядався в 2008 році, а в 2010 він регулювався. З того часу на 49% зросла ціна на паливо, мінімальна зарплата з 992 грн стала 1218 грн. Отже перевізники працюють у збиток: за підрахунками фахівців собівартість пасажироперевезення сягає 2.95 грн.

Теги: пасажирські перевезення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.