Перейти на мобільну версію сайту


14.08.2015

ТРИ ГРОМАДИ ДІЙШЛИ ДО КРАПКИ

Учора депутати обласної ради проголосували за утворення в Кам’янець-Подільському районі об’єднаних Гуменецької, Китайгородської та Колибаївської територіальних громад.

Декілька місяців напруженої роботи, і від сьогодні мапа Кам’янеччини має інше обличчя.

До складу Гуменецької сільської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) влилися Великозаліснянська,  Голосківська, Залісько Друга, Абрикосівська, Супрунковецька, Думанівська та Нігинська сільські ради.

Площа Китайгородської об’єднаної територіальної громади збільшилася за рахунок Калачковецької, Дерев’янської та Колодіївської сільських рад. А Колибаївську ОТГ доповнила Ходоровецька сільська рада.

У цих трьох громадах також пройдуть вибори 25 жовтня - тут обиратимуть депутатів сільської ради та сільського голову. Вибори пройдуть за мажоритарною системою відносної більшості в одномандатних виборчих округах, на які поділяться території об’єднаних громад. За попередніми підрахунками, у Гуменецькій об’єднаній територіальній громаді буде 26 депутатів, у Китайгородській та Колибаївській - 22 депутати.

Вибори старост у селах, що входять до складу об’єднаних громад, відповідно до закону, відбудуться тоді, як новосформовані ради приймуть відповідні рішення.

Теги: об’єднання громадян, територіальна реформа, територіальне об’єднання громад

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.