Перейти на мобільну версію сайту


28.06.2019

ТРОТУАРАМИ БІЛЬШЕ НЕ БУДУТЬ ЇЗДИТИ!?

виконком127 червня пройшло чергове засідання виконкому. Як завжди, надали матеріальну допомогу тим, хто її потребує. Погодила створення міжвідомчої комунальної Координаційної ради управителів та виконавців комунальних послуг, завдяки чому обіцяють покращення житлово-комунальних послуг.

Дозволено встановити огорожу на зеленій зоні в дворі будинку на Князів Коріатовичів, 72, по якій їздять автовласники. Незважаючи на те, що мешканці утримують її в належному стані.

Члени виконкому проголосували «за» введення додаткових трьох ставок тренерів-викладачів у ДЮСШ №1 за рахунок фінансового ресурсу. Також затвердили Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника закладу культури комунальної власності. Мова йде про конкурси в бібліотечній системі, музичній школі та МБК.

Питання про надання дозволу на виготовлення проектної документації на реконструкцію нежитлового приміщення під магазин промислових товарів на просп.Грушевського, 31. Але його не погодили, адже головний архітектор міста Ігор Пиріжок сказав, що вже час припинити їзду тротуарами, а там іншого під’їзду, як тротуаром немає. Тому це питання наразі не вирішено.


Теги: засідання виконкому міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.