Перейти на мобільну версію сайту


10.01.2014

ТРОЩИТЕЛЯМ - БІЙ

Зазвичай, люди напередодні свят, особливо Різдвяних та Новорічних, прибирають оселі. Але є й такі, що шукають ключки на голову та шкодять суспільству, руйнуючи все, що трапляється в них на шляху.
- За час новорічних свят у центрі міста, зокрема на території скверу Водойма, варвари поламали більше 10 лавок та урн, - розповідає директор КП «Інспекція з благоустрою та санітарної очисти лавки.jpgміста» Петро Солярик. - На Соборній біля Головпоштаму було зламано два шаровидних клени. На будинку по вул.Князів Кориатовичів, 9 нелюди намалювали фашистську свастику. До речі, на стелі, яка знаходиться на розі вулиць Князів Коріатовичів та Огієнка, комунальникам двічі доводилося зафарбовувати фашистську символіку. Впевнений, що все це робиться руками несвідомої молоді, і з цим необхідно боротися. У садочках, школах, навчальних закладах потрібно щоразу проводити профілактичні бесіди, вчити дітей поведінці в суспільстві, розповідати, що всі блага робляться за рахунок податків, які сплачують їхні батьки. Кам’янець - туристичне, інтелігентне місто, яке спільними зусиллями повинне перевиховати покидьків, котрі заважають жити.
Ще один ганебний випадок трапився на території костелу, що знаходиться на Нігинському шосе. Звідти було викрадено декоративного оленя.

Теги: КП «Інспекція з благоустрою та санітарної очистки міста»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.