Перейти на мобільну версію сайту


12.07.2019

ТРАДИЦІЙНО ДБАЮТЬ ПРО БЕЗПЕКУ

понеділокБезпека життя була, є і буде первинною потребою людства. ХХІ ст. – епоха найвищих досягнень науки та техніки, які не завжди несуть спокій і безтурботність. А тому гарантійність безпечності треба втілювати людині з першого дня її народження.

Ювенальна юстиція, Міністерство освіти України, Міністерство охорони здоров’я тримають цю роботу під постійним контролем, починаючи з дошкільних установ. Робота педагогів: бесіди, агітплакати, мультфільми, ігри тощо спланована відповідним чином в кожній віковій групі Довжоцького ЗДО «Веселка», яким керує Людмила Желізник, проводиться систематично.

– Щорічно в нас бувають такі тренування, які ставлять на ноги усе село, – розповідає Людмила Францівна. – 9 липня багато мешканців нашого Довжку вибігли з хати на позивні пожежної та поліції, які (на щастя) їхали не на місце якоїсь страшної пригоди, а на зустріч з «Веселчатами», які продемонстрували службам свою обізнаність, компетентність у правилах безпеки.

Хочеться вірити в те, що коли цією справою займаються такі посадовці, як голова Довжоцької сільської ради Руслан Рябий, капітан Національної поліції Олег Коломий, заступник начальника 6-ДПРЧ 2-ДПР3 ГУ ДСНС України в Хмельницькій області, капітан служби цивільного захисту Олег Гула, інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Кам’янець-Подільського відділу поліції лейтенант Роксолана Семірякова, то безпека життя всіх мешканців нашого району в надійних руках і під Божою охороною. 

Малеча Довжоцького дитсадка отримала море задоволення від зустрічі, а на завершення свята відбувся обмін подарунками і сувенірами.

Теги: поліція для дітей, безпека життя

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.