Перейти на мобільну версію сайту


12.09.2014

ТО НА ЯКОМУ МІСЦІ?

11 вересня пройшла чергова 27-ма сесія райради VI скликання.
Примітно, що засідання проходило під охороною членів районної Самооборони, адже спочатку депутати не могли зібрати потрібного кворуму для проведення засідання, а зібравшись за якийсь час деякі з них намагалися покинути сесійну залу. Напевне, власні справи важливіші за проблеми районні...

Загалом під час сесії народні обранці розглянули 19 основних питань. Розпочали із депутатських запитів, частину яких було відтерміновано. Згодом затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя поточного року та внесли низку змін до головного фінансового документу.
Найбільше дискусій розгорілось щодо питання соціально-економічного розвитку району. За останніми даними Кам’янець-Подільський район скотився із передових заледве не в хвіст, та за І півріччя цього року посів 14 місце з 20 можливих. Щоправда, на захист такого становища встав головний фінансист району Олександр Федик, зауваживши, що, мовляв, район не скотився, а навпаки, піднявся, бо за такий же період минулого року посідав 18-ту сходинку. Можливо, Олександр Григорович сплутав роки падіння й піднесення нашого регіону, але це щось не схоже на людину, яка так хвацько розбирається в цифрах.
Уже в менш гострому режимі депутати заслухали хід виконання окремих програм, підтримали зміни в освіті, зокрема злиття шкіл і дитсадків у НВК у Супрунківцях та Княжполі. Також проголосували за призупинення діяльності Абрикосівської ЗОШ І-ІІ ступенів.
Під час сесії було затверджено список присяжних та вирішено окремі питання по Центральній районній лікарні.

Теги: сесія райради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.