Перейти на мобільну версію сайту


20.07.2012

ТИСЯЧА ПАСАЖИРІВ ОДНОЧАСНО

- Ще на два автобуси збільшився комунальний автопарк, - зазначив директор КП «Комунтранссервіс» Руслан Пристач. - Руслан ПристачСьогодні ми вже маємо 9 автобусів, а отже одночасно здатні здійснювати перевезення тисячі пасажирів.
Автобуси купили у Німеччині. Вони не нові, але ще років 10 зможуть послужити громаді. Німецька сторона їх надала нашому місту у борг. За кожен з них з міської казни ми маємо заплатити 205 тис. 300 грн. Загалом, планується збільшити автопарк до 16 одиниць.
Нові автобуси нашому місті поки що не по-кишені. Їх вартість коливається в межах 2 млн. грн. Виходячи із цього, доводиться рятуватися лише у такий спосіб.
Та, незважаючи на це, придбані хоч і б/у автобуси, знаходяться в гарному стані. У цьому ми вже переконалися. От тільки культура кам’янчан бажає бути кращою. За декілька місяців експлуатації комунальних автобусів маємо порізані, порвані та помальовані сидіння, подряпане скло.

Теги: комунальний транспорт

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.