Перейти на мобільну версію сайту


16.03.2018

ТЕС НА ФІНІШНІЙ

тесБудівництво ТЕС на Крип’якевича добігає до завершення. Вона є третьою в Європі такого плану. Днями будівництво оглянув міський голова Михайло Сімашкевич. 

– Практично все обладнання, в тому числі твердопаливні і газовий котли, унікальна модульна установка, вже встановлені, – зазначив міський голова. – Це буде третя в Європі і п’ята в світі теплоелектростанція, де застосовуватимуться такі технології. Хід виконання робіт перевірятимемо щотижня. Створимо також спеціальний штаб, який слідкуватиме за здачею об’єкта в експлуатацію. Адже фініш запланований на червень цього року. 

 Фінські експерти встановили, що будівництво ТЕС у Кам’янці, яке потягнуло на 300 млн грн, окупиться вже через шість років. Будівництво станції відбувається підрядним методом за гроші Всесвітнього банку в кредит під 0,01%. Прогнозується, що вона видаватиме 42 мегават теплової енергії і 4 мегават електроенергії.

Теги: ТЕС

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.