Перейти на мобільну версію сайту


23.06.2017

ТЕКЛІВЦІ ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО

теклівкаЄ надія, що через село Теклівка Орининської сільської ради незабаром курсуватиме автобус. Наразі цей населений пункт залишається ізольованим від цивілізації. Аби поїхати до міста, селянам треба йти декілька кілометрів до міжнародної траси.

– Через те, що місток у селі знаходиться в аварійному стані, сюди відмовляється їздити автобус, сполученням «Ріпинці-Кам’янець-Подільський», – коментує ситуацію Орининський сільський голова Валер’ян Мокрицький. – Завдяки керівнику СТОВ «Гарант» Олегу Комарніцькому це питання нам вдалося вирішити. Аграрій безкоштовно надав техніку та необхідні матеріали. Після ремонту містка автобус через Теклівку, хоч кілька днів на тиджень, але курсуватиме.

До справи хвацько взялися і працівники СТОВ «Гарант» Олег Бондар, Дмитро Гаврилів, Валентин Рубановський, і місцеві жителі – Микола Головатий, Едуард Маніш, Мар’ян Кінцак, Анатолій Волощинський та Анатолій Шатковський.

Зауважу, що завдяки активній позиції сільського голови Теклівка відтепер має не лише відремонтовану дорогу, а й вуличне освітлення, якого тут також не було.


Теги: с.Теклівка, дороги

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.