Перейти на мобільну версію сайту


04.11.2016

ТАНЦЮВАЛИ, ТАНЦЮВАЛИ Й НЕ ВКЛОНИЛИСЯ

перевізники2 листопада відбулася підсумкова нарада за участю перевізників та представників двох робочих груп, які перевіряли санітарний і технічний стан маршрутних засобів громадського транспорту.

Серед членів, які здійснювали перевірку – представники міської ради, поліції, управління Укртрансбезпеки, податкової служби, громадські активісти.

За п’ять місяців роботи комісії було перевірено фактично всі транспорті засоби, які здійснюють перевезення пасажирів на маршрутах загального користування. Одноголосно члени робочої групи зазначили, що суттєвих порушень не виявлено та транспортні засоби перебувають у задовільному стані. Проте, все ж таки, окремі недоліки були – протерміновані ліки в аптечках та вогнегасники, відсутність трудових угод та договорів про стоянку.

У кого ж були виявлені недоліки в технічному стані машини, водії отримували приписи та змушені були виконати ремонт автотранспорту. Після виконання робіт комісія повторно обстежувала автівку.

Серед окремих питань, на які звернули увагу працівники податкової служби – невисока заробітна плата водіїв, хоча й відповідає вимогам мінімальної, та наявність у окремих перевізників по три транспортних засоби, і при цьому зареєстрований лише один водій. З’ясовувати такі ситуації в майбутньому буде податкова.

Серед важливих пропозицій, які надали учасники засідання – наявність у кожній маршрутці номеру телефона оперативної служби 15-05, куди можна звернутися у разі виникнення будь-якої ситуації щодо перевезень.

Напевне, члени комісії дуже добрі люди й чомусь не бачать, у якому санітарному стані перевозять окремі перевізники кам’янчан. Не побачили зашморганих фіранок і чохлів, обвішаних салонів маршруток різними ароматизаторами, які шкодять здоров’ю людей, а також не помітили відстані між кріслами. Мабуть, перевіряли карлики, бо ж людина середнього зросту не завжди може втиснути ноги між сидіннями. А ще комісія не побачила бруду навколо вікон, який пасажирам доводиться обтирати рукавами.


Теги: перевізники, комісія

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.