Перейти на мобільну версію сайту


17.08.2012

ТАК І НЕ З’ЯСУВАЛИ, ХТО ХОТІВ ПІДСТАВИТИ МІСЬКОГО ГОЛОВУ

14 серпня відбулася 31 сесія міськради, на якій було розглянуто понад 120 питань, серед яких 105 земельні.
До початку розгляду сесійних питань до колег звернувся Сергій Акимович, який з обуренням говорив про поведінку партійних конкурентів, що заважали Олександрі Кужель під час її виступу на підтримку опозиційних сил. Також Сергій Георгійович заявив, що під час виступу Олександри Кужель поблизу автостанції йому погрожували фізичною розправою.
Сергій Акимович звернувся до депутатів міськради в кого є польське, вірменське, єврейське коріння, аби вони, у свою чергу, звернулися до Президента із клопотанням визнати державною мовою і мови цих національних меншинств. Ця заява лідера місцевої «Батьківщини» прозвучала у вигляді своєрідної образи на підписаний нещодавно Гарантом закон про мови.
Також до початку розгляду сесійних питань було знято скандальне земельне питання №59 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою за адресою: вул.Пушкінська, 53-а та передачу її в оренду ПП «Фаворит Стар» (цю проблему наша газета підняла в минулому номері у статті «Міській раді приміряють роль рейдера?»). Депутати хотіли довідатися, хто саме просуває це суперечливе питання, адже міський голова ще раніше поставив завдання розібратися із цією ситуацією. Також депутати забажали пояснення, чому це питання у відсутність міського голови (від ред.: Михайло Сімашкевич перебуває у відпустці) все ж таки знову (втретє) винесено на розгляд сесії.
- Хто підставляє міського голову?! - пролунало у сесійній залі.
Кам’янецькі обранці заслухали звіт секретаря міськради Василя Сенюка про роботу найвищого міського законодавчого органу за І півріччя. Також хоч із деяким запізненням затвердили план роботи міської ради на ІІ півріччя. Депутати висловили бажання, щоб більше уваги приділялося депутатським зверненням.
Довготривалим стало обговорення питання затвердження малого, середнього та великого гербів нашого міста. Більше півроку воно обговорюється у різних комісіях та на різних рівнях, та коли прийшов час до затвердження - згоди не було досягнуто.
Багато запитань стосувалося зображення птаха на проекті середнього герба міста. Він не то сідав, не то нападав на корону міста. Також не одразу визначиш, що це за птах. Ним виявився сокіл. За словами першого заступника міського голови IMG_5393.JPGГригорія Горшунова, у геральдиці сокіл є символом хоробрості, розуму і краси. Зрештою, депутати вирішили відправити майбутні символи міста на доопрацювання. Щоправда, депутат Дмитро Васильянов запропонував малий герб все ж таки затвердити у сьогоднішньому вигляді, а з середнього - забрати птаха. Проте пропозиція Дмитра Сергійовича не знайшла підтримки.
Дискусія розгорнулася і навколо питання прийняття до комунальної власності на баланс департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста мережі зовнішнього водопостачання ВАТ «Кам'янець-Подільська «Агропромтехніка». Депутат міської ради, він же директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук, виступив категорично проти такого рішення, адже це питання слід роглядати разом з питанням прийняття на баланс комунальної власності каналізаційних мереж.
Наприкінці засідання секретар міськради повідомив, що нарешті на ім’я міської ради прийшли відповіді, про те, що всі звернення, які були надіслані з приводу смороду із ДП «Довжоцький спиртовий завод» отримані адресатами. Також надійшов лист-відповідь від генерального директора ДП «Укрспирт» Олександра Харта. У ньому нічого втішного для мешканців міста не було. Зазначалося, що ДП «Укрспирт», до складу якого входить довжоцьке підприємство, наразі не збирається вкладати гроші в модернізацію спиртзаводу. Залишається незрозумілим, чому стотисячне місто та численні туристи мають десятками років дихати смородом? Чи не легше і дешевше знайти роботу для сотні працівників спиртзаводу і поставити крапку на цьому смердячому питанні?..
Також депутати виявили бажання дізнатися про хід кримінальної справи щодо вбивства Павла Теплюка. Начальник міськвідділу міліції Юрій Дахно розповів, що ця справа перебуває на стадії досудового слідства.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.