Перейти на мобільну версію сайту


19.07.2019

ТАБІР НА РУСЬКІЙ БРАМІ

табірУ Кам’янці-Подільському правоохоронці поспілкувалися з учасниками військово-патріотичного наметового табору «Chekpoint-2019», організували для дітей показові виступи спецпризначенців, а також представили виставку сучасного озброєння та спецзасобів.

Таборування відбувалося протягом п'яти днів, у ньому взяли участь близько 70 старшокласників з Кам’янця та інших куточків області.

Організував захід Володимир Барановський, який очолює Клуб юних миротворців. Ця організація функціонує вже з 2005 року і об’єднує активних та небайдужих підлітків. До речі, ці хлопці та дівчата були одними з перших, хто вступив у Хмельницьке об’єднання молодих і активних "ХОМА", члени якого допомагають поліцейським працювати з молоддю та проводити профілактичну роботу.

Під час таборування діти навчалися основам стройової та саперної підготовки, долікарської допомоги, сплавлялися по річці, вивчали історію та культуру України тощо.

На закриття заходу організатори запросили працівників поліції, які в неформальній обстановці поспілкувалися з дітьми, організували для них показові виступи спецпризначенців, а також виставку сучасного озброєння та спецзасобів.

Теги: військово-патріотичний наметовий табір «Chekpoint-2019»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.