Перейти на мобільну версію сайту


30.05.2014

СИНА В АРМІЮ - БРОНЕЖЕЛЕТ НА ДОДАЧУ

Минулого понеділка дружини і матері 15-ти військовозобов’язаних кам’янчан звернулися до військового комісара ОМВК Ігоря Рибака та міського голови Михайла Сімашкевича з надзвичайно болючою для них проблемою. Їхні чоловіки та сини мобілізовані у 51-шу механізовану бригаду (м.Володимир-Волинський), яка захищає спокій на кордоні Донецької і Дніпропетровської областей.
Саме там під Волновахою 22 травня терористи атакували блокпост, де загинуло 17 волинян.
Кам’янчанки вимагають, щоб їхніх чоловіків повернули додому, бо воювати мають професіонали, а ці діти ніколи не тримали зброї в руках.
- Наші діти - не гарматне м’ясо, - в один голос говорять жінки. - Ми обурені з того, що вони знаходяться під обстрілом без бронежилетів і касок. Якісь старенькі бронежилети видають лише на блок-постах, а по решті території вони пересуваються незахищені. Крім того, їх майже не годують. Дяка місцевим жінкам, які їх підгодовують. Хлопцям не платять зарплату, тож вони не можуть купити собі їжу.
- На тій триклятій війні мій син і зять, - додає пані в сльозах. - Влада розвалила армію, а тепер прикривається нашими дітьми, які не є військовими спеціалістами. Ми теж українські патріоти, але не хочемо це доводити ціною власних дітей, які не повинні відповідати за чужі помилки.
- У нас зовсім немає захистного спорядження. Дуже прошу, щоб по можливості допомогли з бронежилетами, розгрузками і касками, - такі смски відправляють вояки. - Допомога армії, про яку ми чуємо, до нас не доходить. Якщо хтось погодиться допомогти, то не передавайте на Міноборони, а конкретно привезіть і дайте солдатам у руки.
На жаль, питання з якими кам’янчанки звернулися до місцевих посадовців, не належать до їхньої компетенції. Проте жінкам пообіцяли, що 2 червня з ними зустрінуться представники влади, і посильна допомога піде на 51-шу механізовану бригаду.

Теги: Ігор Рибак, ОМВК, військові

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.