Перейти на мобільну версію сайту


22.07.2016

СВЯТО ЗАКІНЧИЛОСЬ У ЛІКАРНІ

Свято села в Сахкамені для окремих його мешканців та гостей закінчилося плачевно: 5 осіб було госпіталізовано в інфекційне відділення ЦРЛ, решта лікувалися амбулаторно.

За словами очевидців події, люди з Сахкаменя, Нігина та сусіднього Чечільника отруїлися після вживання різноманітних страв.

У ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» кажуть, що загалом гостру кишкову інфекцію було виявлено в 12 осіб, усі дорослі, при цьому 11 з них були причетними до приготування став. Загалом під час епідеміологічно розслідування на кишкову групу інфекцій було обстежено 17 осіб. спеціалісти відібрали 110 зразків змивів з об'єктів довкілля на патогенну і умовно-патогенну флору, один зразок питної води та один зразок харчового продукту. Аби локалізувати спалах у вогнищах провели дезінфекцію та організували медичне спостереження за учасниками святкування для своєчасного виявлення хворих.

Зауважимо, що того дня було досить спекотно, і їжа, яку готували, могла досить швидко зіпсуватися. Медики застерігають утримуватися в спеку від вживання продуктів, як мають здатність швидко псуватися.


Теги: отруєння, свято села

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.