Перейти на мобільну версію сайту


16.09.2016

СВЯТО В ПОЗАШКІЛЛІ

позашкілляПозашкілля – це окрема освітня галактика, в якій всі об'єднані спільною справою, запалом, спорідненістю духу, творчим ентузіазмом. Саме тут дитина знаходить те, що їй до вподоби.

15 вересня стало неабиякою подією в нашому позашкільному закладі. Цього року двері відкрив новостворений позашкільний заклад - Кам’янець-Подільське позашкільне навчально-виховне об’єднання, до складу якого увійшли міжшкільний навчально-виробничий комбінат, еколого-натуралістичний центр та станція юних туристів. Тут будуть удосконалювати свої знання з профільної освіти 2377 гуртківців, які оберуть собі гурток за власним уподобанням.

З вітальним словом, побажаннями удачі та творчості виступила директор позашкільного об'єднання Наталія Ілаш.

Оскільки жодне свято в позашкіллі не обходиться без представників управління освіти і науки, то в зібранні взяли участь начальник управління освіти і науки Світлана Старченко, заступник начальника Сергій Мельник та головний спеціаліст з питань роботи загальноосвітніх навчальних закладів та позашкільних установ Валентина Потанська. 

Після урочистої частини гостей та гуртківців потішив своїми виступами зразковий гурток туристсько-краєзнавчого напряму «Джура». Провелося безліч цікавих майстер-класів. Свято закінчилося святковим флешмобом та пізнавальною екскурсією по екологічних стежках закладу.

Ласкаво запрошуємо в ЕНЦУМ!

Людмила ПОДШИВАЛОВА.


Теги: позашкільна освіта

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.