Перейти на мобільну версію сайту


15.11.2019

СВЯТКУВАЛА ОЛЕНІВКА

ОленівкаСвятковий концерт з нагоди відзначення храмового свята – Дня села Оленівка (216-та річниця першої згадки в архівних документах).

9 листопада на честь християнського свята – святого Великомученика Димитрія Солунського в стінах сільського клубу села Оленівка пройшло музично-тематичне свято «Село моє частина України».

Гостей та односельців зустріли приємні ведучі та учасники художньої самодіяльності. Короваєм на вишитому рушникові зустрічали сільського голову Руслана Нестерова, заступника голови Павла Довгопола та помічника народного депутата України VII-VIII скликання Мельниченка В.В. Ірину Камінську. Сільський голова побажав жителям громади миру, добра і процвітання, вручив Подяки та цінні подарунки. 

Вітали почесних людей, ветеранів колгоспу, сільської ради, учасників АТО, сім’ї, які прожили багато років у парі, наймолодшу та найстаршу жительок села Оленівка. Так, вітаючи усіх з релігійним святом, виступив священик сіл Боришківці та Оленівка ієрей Дмитро Наумов, який подякував сільському голові Руслану Нестерову, Ігорю Фурману («Колос-плюс 2015») та Анатолію Зелениці (ПП «Деметра-2010») за сприяння, підтримку, допомогу та активну громадську позицію в справі розбудови християнської віри та розвитку духовності в селах Слобідсько-Кульчієвецької громади.

Після концерту присутні були запрошені до святкового столу, який організував народний депутат України VII-VIII скликання Мельниченко В.В., Ігор Фурман та сільський голова Руслан Нестеров.


Теги: свято в Оленівці

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.