Перейти на мобільну версію сайту


22.11.2019

СВІТЛИНА ФОРТЕЦІ – СЕРЕД КРАЩИХ

понеділокСвітлина фортеці – серед кращих у конкурсі від Вікіпедії. Організатори конкурсу фотографій пам’яток культурної спадщини України для Вікіпедії «Вікі любить пам’ятки» оголошують переможців.

Так, найоригінальнішим фото в номінації «Найкраща світлина Хмельницької області 2019» журі конкурсу обрало панораму Кам’янець-Подільської фортеці. Її автором є Вадим Постернак, – йдеться на сайті конкурсу http://wikilovesmonuments.org.ua/

За вісім років конкурсу світлини цієї найвідомішої пам’ятки Хмельниччини шість разів ставали переможцями обласної номінації, зокрема у 2017 та 2018 роках. А ще минулого року знімок фортеці увійшов до ТОП-10 української частини «Вікі любить пам’ятки» у загальній номінації.

Людмила Строцень, членкиня журі, краєзнавиця, прокоментувала роботу так: «Цікаво виглядає з туманом, нестандартний ракурс, замок бачимо повністю. Кольори тішать».

Кам’янець-Подільська фортеця є візитівкою свого краю та однією із найбільш впізнаваних пам’яток культурної спадщини України. А також є однією із найбільш фотографованих в рамках конкурсу, за вісім років конкурсу було завантажено 641 світлину! Фортеця є складовою частиною Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець», що належить до «Семи чудес України».

У 2019 році учасники конкурсу сфотографували 633 пам’ятки з Хмельницької області. Завдяки конкурсантам Вікісховище поповнилося на 1618 фото. У списку пам’яток Хмельницької області є понад 3888 об’єктів культурної спадщини, за вісім років конкурсу було сфотографовано 1594 пам’ятки (40%).


Теги: світлина фортеці серед кращих на конкурсі від Вікіпедії

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.