Перейти на мобільну версію сайту


24.02.2017

СВІТ МАЄ СТАТИ КРАЩИМ

брифінгВчора відбувся брифінг за участю заступника міського голови Вадима Савчука, начальника служби у справах дітей Лілії Бевз, начальника та психолога Центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Юлії Побережної та Віталія Поліщука і начальника ювенальної превенції міської поліції Олександра Горюка щодо прикутої уваги суспільства до існування в соцмережах різних груп, які спрямовані на спонукання до дитячих суїцидальних вчинків.

Олександр Вікторович повідомив, що лишень такі групи з’явилися в соцмережах, ювенальна служба відразу почала моніторити ситуацію, аби не допустити потрапляння в них юних кам’янчан. Прізвища всіх учнів шкіл, які цікавилися і заходили через інтернет на їхні сторінки, передавалися в Кіберполіцію.

Крім того, в школах поліцейські і вчителі проводять з дітьми профілактичні бесіди. Також бесіди проводяться і з батьками та психологами.

- Ми всі знаємо, що «запретный плод сладок», тому необхідно зважено підходити до такої небезпечної і тонкої справи, як заборона дітям. Батьки мусять пильно слідкувати, чим займається їхня дитина, слідкувати за її психологічним станом, - стверджує Віталій Поліщук.

- Лише батьки відповідальні за виховання і безпеку своїх дітей, - зауважила Лілія Едуардівна. – Потрібно знати всі контакти своїх дітей, цікавитися, з ким вони дружать. Більше спілкуватися з класними керівниками своїх чад, а також зі шкільними психологами.

- Узагалі суспільство не повинне цю тему експлуатувати і виносити її на загал, щоб не привертати до неї особливої уваг, адже тоді й без того лабільна нервова система дитини прагне пізнати те, що заборонено. Крім того, батьки замість спілкування зі своїми дітьми відкупаються від них і не приділяють належної уваги потребі спілкування, а діти, відчуваючи самотність, будь-яким способом хочуть привернути увагу до себе. І тоді вдаються до суїцидів, аби їх рятували, тим самим перебираючи на себе увагу.

У соцмережах зявилася група, яку створили студенти з Придністров’я разом із правоохоронцями і студентськими профспілками «Белый медведь». Її учасникам пропонують виконати 50 завдань різного ступеню складності, від притирання пилу до генерального прибирання вдома. Саме такі розваги в соцмераж зможуть зробити наш світ кращим і добрішим. А ще, можливо, шок, який отримають батьки від неочікуваного вчинку дитини, змусить їх із ними спілкуватися. За невиконані завдання ніхто жодних покарань не нестиме, просто це залишиться на совісті учнів. Отже, ще одну хорошу рису матимуть діти – відповідальність.

 

Теги: брифінг, ЦСССДМ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.