Перейти на мобільну версію сайту


16.03.2012

Сувенір від влади для "Сувенірного містечка"

13 березня занепокоєні своєю долею приватні підприємці ринку «Сувенірне містечко», який кілька років тому було зведено неподалік міської Ратуші, прийшли під стіни міськвиконкому.
P3132106.JPG Річ у тім, що «Сувенірне містечко» планується перенести в інше місце та від’єднати торгову точку одну від одної. Також у планах влади надати кожному власнику місце, аби він міг облаштувати біля себе майданчик для проведення майстер-класів. Та, найголовніше, сьогодні ці кіоски перебувають поза законом. Головним чином - через проблеми із правом користування земельною ділянкою, на якій вони розташовані.
Зрозуміло, що підприємці проти таких переїздів, адже їм було непросто облаштуватися, довелося вкласти значні кошти. А тепер що, знову починай усе з початку?
Усі ж добре розуміють, що будь-який переїзд рівноцінний пожежі.
З цього приводу підприємці провели зустріч з першим заступником міського голови Григорієм Горшуновим, заступником міського голови з гуманітарних питань Василем Сукачем, секретарем міської ради Василем Сенюком та іншими посадовцями.
Щоб поставити крапку у цьому питанні, міська рада дала завдання КП «Побуткомбудсервіс» (директор Віктор Архипенко) підготувати проектну документацію для нового сувенірного містечка. Нині вона проходить експертизу в Хмельницькому, а згодом її вивчатимуть столичні спеціалісти. Після проходження двох експертиз, проект буде затверджуватися на сесії міськради. Лише тоді мова може йти про укладання договору оренди на земельну ділянку.
- Ескізна пропозиція розроблена таким чином, щоб відповідати загальній концепції розвитку площі Польський ринок. Передбачається обладнання чотирьох входів на сувенірний ринок, двох вбиралень та низки інших закладів, спрямованих на покращення благоустрою сувенірного ринку, - зазначив Григорій Іванович.
Витрати на такі нововведення будуть покладені на підприємців. Не буде зменшено кількості торгових місць.
Підприємці на такі «ноу-хау» вирішили створити ініціативну групу, яка би представляла їхні інтереси та могла співпрацювати із керівництвом КП «Побуткомбудсервіс».
Сподіваємося, що консенсус буде знайдено, і туристи не залишаться без кам’янецьких сувенірів.

Теги: влада, "Сувенірне містечко", підприємці

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.