Перейти на мобільну версію сайту


14.06.2013

СУКАЧ ЗДАВ АНАЛІЗИ, А ПОТІМ ПОСТРІЛЯВ З КОЛЕГАМИ

4 травня з Литви, а саме з міста-побратима Укмерге, повернулася кам’янецька делегація у складі заступника міського голови Василя Сукача, начальника міськвідділу міліції Юрія Дахна, депутата міськради Андрія Мастикаша та директора історичного музею-заповідника Віктора Травінського.
Під час візиту, який припав на святкування Дня міста Укмерге, було відкрито велосипедну доріжку «Алея Кам’янця-Подільського». Вона має довжину 800 метрів і проходить уздовж річки. З часом тут планують побудувати котеджне містечко, кошти на зведення якого виділив Євросоюз.
Враженнями з приводу поїздки під час брифінгу поділився Василь Сукач.
- Я був вражений побаченими змінами, що відбулися за останній рік у маленькому містечку Укмерге, де діє лише одна меблева фабрика. Дороги, освітлення й, узагалі все місто мають європейський Брифінг, який проводить Сукач.jpegвигляд, - зазначив Василь Олександрович.
Вразив кам’янецьких делегатів і розвиток амбулаторій сімейної медицини та поліклінічної служби. У Литві робиться все можливе, аби первинний рівень медичного обслуговування був якнайкращим. Амбулаторії вщент запаковані сучасним медичним обладнанням, лікарі мають достойну заробітню плату, пацієнти задоволені обслуговуванням та безкоштовним лікуванням, яке їм забезпечує обов’язкове медичне страхування.
До речі, Василь Сукач випробував на собі блага литовської медицини. Завдяки сучасним апаратам та новітнім технологіям, за кілька хвилин Василь Олександрович отримав результати аналізів крові: на цукор та загальний.
Також наша делегація відвідала поліцейське управління та взяла участь у змаганнях з кульової стрільби. Кам’янчани перемогли укмергеських поліцейських.

Теги: Василь Сукач, міжнародні зв’язки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.