Перейти на мобільну версію сайту


07.10.2016

СТВОРИ УЛЮБЛЕНУ ТВАРИНКУ!

твариниУ рамках відзначення Міжнародного дня захисту тварин співробітники НПП «Подільські Товтри» провели еколого-освітні заходи серед школярів міста та районів. У науково-екологічному центрі парку пройшла «Ніч кажанів». Мета заходу – привернути увагу громадськості до проблеми збереження популяції рукокрилих, змінити відношення людей до давно сформованих стереотипів щодо негативного відношення до цих корисних тварин. Аудиторія заходу не мала вікових обмежень, переважна більшість - це дошкільнята та молодші школярі.

На початку заходу гості отримали інформацію про історію та мету акції «Ніч кажанів», про загрози для життя рукокрилих, було зруйновано топ-10 хибних тверджень про кажанів. Діти брали участь у веселій вікторині та створили на пам’ять про зустріч паперового кажана. Також переглянули фотовиставку «Наші сусіди кажани». Частували учасників «кажанячим» печивом та тортом із чаєм. Наприкінці свята відбулась екскурсія нічною площею та парком біля офісу НПП «Подільські Товтри» у Старому місті й «прослуховування» кажанів за допомогою ультразвукового детектора.

6 жовтня на території МЕНЦУМу пройшов Зоологічний квест для учнів шкіл міста, організаторами якого також став НПП «Подільські Товтри», міський еколого-натуралістичний центр, міський відділ освіти. 

На території еколого-натуралістичного центру діє невеликий зоопарк. Кожна зупинка квесту знаходилася біля вольєру з тваринами, і дітям пропонували виконати декілька веселих завдань, присвячених мешканцям зоопарку.

Також у рамках Міжнародного дня захисту тварин НПП «Подільські Товтри» проводить конкурс дитячої творчості «Тварини у моєму житті». Учням запропонували створити презентації на тему «Мій домашній улюбленець». 

Учням молодших класів пропонуємо створити улюблену тваринку з будь-якого матеріалу (бісеру, паперу, пластиліну, пластикових пляшок, природних матеріалів тощо). З кращих робіт буде створено тимчасову тематичну виставку в екоцентрі НПП.

О.В.Дем’янова, І.О.Одукалець, провідні фахівці з екологічної освіти НПП «Подільські Товтри».


Теги: заходи, День захисту тварин

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.