Перейти на мобільну версію сайту


26.06.2015

СТУКАЙТЕ І ВІДЧИНЯТЬ

Вчора в Києві за дорученням міського голови перебувала робоча група на чолі з заступником міського голови Сергієм Бабієм, яка проводила перемовини в офісі Світового банку з приводу проектів з енергозбереження.енергозбереження

Нагадаємо, три міста України - Кам’янець, Тернопіль і Київ - спільно з представниками Світового банку розробляли проекти з енергозбереження шкіл, дитячих садочків та інших приміщень бюджетної сфери. Робоча група постаралась дати відповідь на запитання: «Як зберегти тепло та зекономити кошти?».

З представниками Світового банку пройшли непрості перемовини щодо фінансування пілотного енергетичного проекту нашого міста. Попередньо вже вирішене виділення коштів, але без залучення до участі в проекті українських державних інституцій, проте бюджет міста не спроможний його фінансувати одноосібно. Тому до розмови долучилися представники міністерств: інфраструктури, фінансів, регіонального розвитку та народний депутат Володимир Мельниченко.

- Реалізація такого проекту займе ще не один місяць перемовин і узгоджень, але хто стукає, тому відкривають, - каже Сергій Віталійович.

Теги: енергозбереження, світовий банк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.