Перейти на мобільну версію сайту


16.03.2018

СТОМАТОЛОГІЯ... ЗУМІЄ ВИСТОЯТИ?

15 березня в КП «Кам’янець-По­дільській міській стоматологічній поліклініці» пройшли збори трудового колективу, на яких начальник УОЗ Юрій Пливанюк представив колективу нового в.о. головного лікаря, а присутні послухали про свої досягнення за минулий рік і кілька місяців 2018 р.

Виявляється, КП збанкрутіло, великий колектив не зумів заробити на своє існування. Він працює у збиток, який склав 450 тис. грн за минулий рік. У цю суму увійшла невиплачена заробітна плата, комунальні платежі та штрафні санкції. Вони були накладені за невчасно виплачену зарплату тим, хто скаржився в інспекцію, і склали 35 тис. грн, а це зарплата 10 працівникам. Тобто люди самі навмисне затягують себе у прірву, хоча це дуже погано, що за працю не можуть вчасно отримати зароблені гроші. Але в такому перехідному періоді необхідно затягнути паски, щоб була можливість стати підприємству на ноги, і потім отримувати достойну платню. 

За два з половиною місяці 2018 р. стоматологи заробили 902 тис. грн, готівкою надійшло 523 тис. грн, УОЗ перерахувало за акти виконаних робіт 328 тис. грн, 1600 грн – департамент соцзахисту і 14 тисяч повернув у касу попередній головний лікар. Також 10 тис. грн заплатили штрафу за перевищення ліміту електроенергії.

– Щоб ліквідувати всі борги, у стоматологів один шлях – ліквідація КП, це легітимний спосіб, – зазначив Юрій Пливанюк. – Але потрібно довести, що попри все потрібно вижити і знайти шлях виходу з цієї ситуації. Нині такий час, що й самим потрібно заробляти. Дефіцит коштів по КП вже становить півтора мільйони гривень.


Теги: стоматологія виживе

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.