Перейти на мобільну версію сайту


20.11.2015

СТО ЛІТ НА ДОВГІЙ НИВІ

16 листопада жителька с.Оринин Марія Олійник відзначила 100-річний ювілей. Привітати ювілярку зі святом приїхали заступник голови райдержадміністрації Микола Чумак, голова районної ради Борис Бец, помічник депутата Верховної Ради України Володимира Мельниченка Ірина Камінська та сільський голова Валер’ян Мокрицький, які вручили Марії Савівні цінні подарунки і квіти та побажали багато здоров’я й довгих років життя.

Народилася Марія Олійник у с.Бережанка Чемеровецького району. Майже все життя жила й працювала в місцевому колгоспі ім.Леніна спочатку ланковою, а потім перейшла на роботу комірника. Пережила голод 1932-1933 років та Другу світову війну. Після заміжжя народила двох синів, які, на жаль, до ювілею матері не дожили. Після завершення війни чоловік Прокіп додому не повернувся, тож ростити синів прийшлося самотужки.

За словами Марії Савівни, хоча й нелегко їй прийшлося в житті, але вона не нарікає, бо лише дякуючи постійній праці вдалося прожити стільки років. Так саме говорить і її молодша невістка Євгенія Тимофіївна, з якою ювілярка проживає в Оринині останніх 10 років.

- Мені дуже пощастило зі свекрухою, - каже невістка. - Вона дуже спокійна, добра і чуйна людина. Ми ніколи з нею не сварилися і завжди маємо повне взаєморозуміння та взаємопідтримку. Я хочу, щоб нею ще довго раділи всі ми, особливо п’ятеро онуків та восьмеро правнуків.

Теги: с.Оринин, 100-річна бабка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.