Перейти на мобільну версію сайту


31.07.2015

СТІНА ПЕРЕКРИЛА ГАРЯЧУ ВОДУ

30 липня стався обвал стіни приміщення колишньої тютюнової фабрики, яка є приватною власністю. Ця аварія зруйнувала теплотрасу КП «Міськтепловоденергія», тому частина Кам’янця залишилася без постачанняКП "Міськтепловоденергія" гарячої води.
 
На місце події негайно виїхав міський голова Михайло Сімашкевич та генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук.

- Аварія серйозна, адже зруйновано значну частину труби, яку потрібно відновити в найкоротші терміни, - зазначив міський голова. - На проведення ремонтних робіт потрібен щонайменше тиждень.
У зв’язку з пошкодженням теплотраси буде призупинено постачання гарячої води у частині міста від вулиці  Драй Хмари до вулиці Франка.

А з 3 серпня не буде гарчої води у всьому місті. За повідомленням прес-служби КП «Міськтепловоденергія», у зв’язку із  підготовкою котелень та всього теплопостачального обладання міста до роботи в осінньо-зимовий період, у Кам’янці-Подільському припиняється постачання гарячої води для всіх категорій споживачів. Плановий ремонт буде тривати до 20 серпня. Якщо дату відновлення постачання гарчої води буде змінено, про це повідомлят додатково.

Теги: КП "Міськтепловоденергія", аварія, Валерій Гордійчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.