Перейти на мобільну версію сайту


27.09.2013

СТЕЖИНА ВЖЕ НЕ ЗАРОСТЕ...

З середини літа на еврейському кладовищі, мов мурашки, трудяться люди. День за днем вони звільняють могили від кущів, чагарників та суцільних хащів, що довгий час були традиційною окрасою цього місця.
«Відтепер на мапі міста на одну чорну пляму стало менше, - кажуть жителі села Зіньківці та кладовище.JPGБіланівки, - адже люди без остраху можуть пройти через єврейські захоронення».
Як з’ясувалося, роботи проводяться працівниками КП «Спецкомунтранс».
- До мене звернулися сім’ї Овшиєвич, Брон, Гальцекер, Карафін, Коган з проханням розчистити територію єврейського кладовища, - розповідає директор КП «Спецкомунтранс» Сергій Гжебовський. - Люди дали гроші, аби впорядкувати цю територію. Допомогли і з ГБК «Гараж-авто».
Відверто кажучи, починали роботи й не знали, за що братися - настільки територія була захаращеною. Зараз же ми бачимо результати своєї праці. Усі працівники підприємства плідно попрацювали, та найбільше дякую за роботу Михайлові Химяку, Миколі Свинарчуку, Миколі Охремову.
За весь цей час КП «Спецкомунтранс» вивезло з єврейського кладовища 70 автомашин дров, 12 вантажівок з гіллям, 4 машини сміття. Найбільше проблем було із гіляччям - малі та дрібні гілочки - всі до однієї потрібно було визбирувати.
Проте, як зазначають комунальники, витрачені зусилля вартували не лише нинішнього результату, а й подяк від мешканців міста.
Дійсно, сьогодні попри єврейські захоронення можна ходити без остраху. Ні тобі кущів, ні чагарників, лишень доглянута територія, яка й має бути на будь-якому кладовищі.

Теги: КП "Спецкомунтранс"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.