Перейти на мобільну версію сайту


26.07.2019

СТАТУТ МІСТА В КОМІКСАХ

Statut_KamyancyaСтатут Кам’янця-Подільського видадуть у формі японського коміксу. Таким чином автори проєкту намагаються місцевий статут зробити доступним для сприйняття молоді. 13 липня стартував проект «Статут міста у коміксах».

Основна його мета – ознайомити місцевих мешканців із головним документом громади шляхом викладення його у доступній формі коміксу манга. Аудиторією проекту стане переважно молодь, яка не надто любить читати довгі тексти, проте із задоволенням сприймає гарну графіку і оригінальну подачу матеріалу.

Як повідомляють ініціатори проекту, інформація зі статуту для легшого сприйняття буде замінена простими словами. Перед організаторами не стоїть завдання повністю весь документ міста винести на цих сторінках. Ідея – привернути увагу до нього, показати молодим людям, що такий документ у місті є, і він важливий. Там буде лише кілька основних ключових тез у формі діалогів.

Видання вийде накладом 500 примірників, які будуть поширюватися серед молоді та школярів Кам’янця-Подільського. Попередньо «Статут міста» було реалізовано у Хмельницькому, було видано 1000 примірників коміксу з «паспортом» міста на переробленому папері, які згодом роздали школярам.

Проект реалізується Агенцією сталого розвитку АСТАР за підтримки всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» від Інституту «Республіка» та Національного Демократичного Інституту «NDI».

Презентація проекту «Статут міста у коміксах» відбулася 23 липня о 10:00 у читальному залі Центральної міської бібліотеки ім. Костя Солухи.


Теги: Статут міста видадуть у формі японського коміксу

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.