Перейти на мобільну версію сайту


23.09.2016

СТАРУ УШИЦЮ РОЗШИРЯТЬ, ЯК ДАДУТЬ ДОБРО

На найближчій сесії районної ради депутати розглядатимуть питання «Про встановлення (зміни) меж селища міського типу Стара Ушиця Староушицької селищної ради». Під час затвердження Генерального плану в 2001 році межі селища провели по колись існуючих, не врахувавши при цьому низку проблемних питань. Така недбалість потягнула за собою проблеми для жителів селища, які в 2012-2014 рр. через суд виборювали право на власні земельні ділянки, закріплені ще за їхніми дідами та прадідами. На сьогодні територія Старої Ушиці складає 564,2 га, після змін меж її планують розширити до 935,76 га. Ситуацію коментує землевпорядник селища Віталій Никуляк.

- Якщо депутати вирішать це питання позитивно, - каже землевпорядник, - ми зможемо приєднати до існуючих меж територію так званої Долини Старої Ушиці, земельні ділянки до Лутави, територію колишніх Кривчан, Кринянівку і Бадюка (народні назви - прим. Авт.), також ліс від Лисого горба до Лутави, колишній колгоспний, який сьогодні перебуває під юриздикцією КП «Надра Кам’янеччини». Також у межах земель населеного пункту буде місцеве кладовище, яке наразі знаходиться за межами. На обслуговуванні селищної ради буде і дорога до Дністра, яку зможемо ремонтувати власним коштом. А головне - люди зможуть приватизувати власні земельні ділянки на місці, а не їздити за кожним папірцем у Хмельницький.

Питанням змін меж селища свого часу займався і нинішній голова райради Борис Бец. Каже, що впорядкування території давно було на часі, а зміна меж дасть можливість розвиватися Старій Ушиці та мати перспективу і привабливість для майбутніх інвестицій.


Теги: с.Стара Ушиця, розширення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.