Перейти на мобільну версію сайту


11.10.2013

СПИРТЗАВОД ПОЗБУВАЄТЬСЯ КАДРІВ

Як нам стало відомо, на ДП «Довжоцький спиртовий завод» тривають скорочення працівників. Наразі про звільнення попереджено 37 осіб. Чи буде ця цифра зростати, поки невідомо, та відповідні служби вже реагують на ситуацію.
Наприклад, районний Центр зайнятості 1 жовтня провів для трудового колективу спиртзаводу спиртзавод.jpgвиїзний семінар, під час якого людей знайомили із процедурою вивільнення, роз’яснювали деякі особливості трудового законодавства.
Згідно із розпорядженням голови РДА, створено створено спеціальну комісію для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників. 8 жовтня комісія на чолі з її головою = першим заступником голови РДА Ніною Фабіянською = побувала на довжоцькому спиртзаводі.
За словами в. о. директора ДП «Довжоцький спиртовий завод» Олега Тюхтія, підприємство сьогодні працює нерентабельно. Хоч і проводяться необхідні заходи для зменшення енергетичних і матеріальних витрат й утримання ринку збуту, проте без скорочень не обійтись.
За словами, керівника, в першу чергу, звільнятимуть з посад так звані «нераціональні робочі місця». Подейкують, що сьогоднішнє скорочення на спиртзаводі нагадує сценарій, за яким державне підприємство свідомо доводять до банкрутства, щоб потім передати у приватні руки за копійки. Чи справдяться прогнози?

Теги: ДП «Довжоцький спиртовий завод»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.