Перейти на мобільну версію сайту


03.02.2017

СПОРТСМЕНАМ - ПРЕМІЇ, А ПЕТИЦІЇ - ДО УВАГИ

сесія31 січня пройшла 25 сесія міської ради 7-го скликання, під час якої народні обранці вирішили чимало стратегічно важливих питань.

На початку пленарного засідання міський голова Михайло Сімашкевич вручив учаснику АТО Андрію Белінському, який отримав поранення під час несення служби, відзнаку міської ради «Честь і шана». Також цією відзнакою нагороджено тренера Василя Коробчука, а звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» присвоєно посмертно колишньому декану фізфаку К-ПНУ Миколі Солопчуку.

Депутати затвердили план роботи міської ради на I півріччя, низку звітів про виконання «Програми розвитку молодіжної політики міста Кам’янця-Подільського до 2020 року «Молодь міста» за 2016 рік», «Програми розвитку фізичної культури та спорту в місті на 2012-2016 роки», Програми підготовки і проведення культурно мистецьких масових заходів у місті на 2017 р. (детальніше читайте на с.23) тощо.

Чи не вперше за багато часу за рахунок коштів міського бюджету преміюватимуть спортсменів міста. У Положенні зазначається, що претендентами на стипендію можуть бути юнаки та дівчата віком від 14 до 35 років, які проживають та зареєстровані в Кам’янці-Подільському та показали високі спортивні результати в окремих видах спорту на чемпіонатах України та міжнародних змаганнях в складі збірних команд області та України за підсумками року. За І місце в Олімпійських, Паралімпійських та Всесвітніх іграх платитимуть 60000 грн; ІІ місце – 40000 грн; ІІІ місце – 25000 грн. За перемогу в чемпіонаті світу - 5000 грн;

ІІ місце – 4000 грн; ІІІ місце – 3000 грн. За І місце у чемпіонат Європи - 4000 грн; ІІ місце – 3000 грн; ІІІ місце – 2000 грн. І місце у чемпіонаті України оцінюється в 2000 грн. Команди дорослі та юніори за перемогу в чемпіонаті області отримають 5000 грн; за ІІ місце – 4000 грн; ІІІ місце – 3000 грн.

Народні обранці підтримали звернення до нардепа Володимира Мельниченка щодо виділення коштів на завершення ремонтних робіт Будинку культури (14837,0 тис.грн), відновлення будівництва другого корпусу ДНЗ №16 «Айболить» та придбання обладнання для медичних закладів охорони здоров’я (8000 тис. грн).

Ще одне звернення до керівництва країни стосувалося виплати стипендій студентам вишів, які, незважаючи на задовільну здачу сесії, залишилися без стипендій.
Зі 130 земельних питань позитивні рішення від депутатів отримало лише 82, не обійшлося без лобіювання інтересів (до одного з питань поверталися двічі, незважаючи на зауваження від головного архітектора міста).

Також було затверджено список присяжних Кам’янець-Подільського міськрайонного суду. Ними стали: Лариса Поліщук, пенсіонер; Валерій Циганюк, оператор КП «Міськтепловоденергія»; Валентина Тимошенко, бібліотекар УТОГ; Віктор Мельничук, пенсіонер; Ірина Шелепницька, тимчасово не працює; Олег Свідерський, приватний підприємець; Наталія Савчук, помічник народного депутата; Анатолій Гурома, приватний підприємець; Валерій Слободян, директор ТОВ «Дан-сервіс»; Андрій Гамалій, директор ТОВ «Барс»; Борис Цвігун, головний лікар міської поліклініки №1; Володимир Костинюк, директор ГО СК «Подолянин»; Андрій Конюшенко, директор ПП «Будкомплект»; Ігор Антонюк, підприємець; Наталія Горецька, пенсіонер.

У різному розглядали дві петиції, які набрали більше як 250 голосів - про недопущення чергового підвищення вартості проїзду в маршрутках та щодо асфальтування вулиці Смирнова. 

Найбльше дискусій було навколо першого питання. Із цього приводу міський голова зауважив, що департамент економіки також взявся за вивчення обгрунтованого підвищення вартості проїзду у маршрутному транспорті і ця ціна коливається на рівні 4,50 грн за проїзд. Вчергове на свій захист стали перевізники, на противагу їм виступили атовці, які не раз зіштовхувались із хамським ставленням з боку водів. Але і останнім було що заперечити на такі зауваження. Аби не перетворювати сесію в балаган, петицію взяли до уваги та пообіцяли провести громадські обговорення з цього приводу.

До речі, у кам'янецькому транспорті з'явилися інформаційні флаєри, у яких містяться номери телефонів, за якими пасажири можуть цілодобово телефонувати з подяками чи скаргами на роботу водіїв громадського пасажирського транспорту. За повідомленням відділу пасажирських перевезень Кам'янця-Подільського, інформаційні флаєри є обов'язковими для всіх 200 перевізників.

Загалом пленарне засідання було плідним, якщо не враховувати певних моментів на його початку. До прикладу, досить дивно виглядали подарунки у вигляді біблій депутатам і прихід священослужителів різних конфесій, які читали молитву перед початком сесійного року. Схоже на якесь колективне відмолення гріхів... Нагадаємо, в Конситуції України зазначено «Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова...».

Зрозуміло, що у такий скрутний час потрібно гуртуватися, але для молитви є відповідний час і місце.


Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.