Перейти на мобільну версію сайту


07.07.2017

СПОНСОРИ ДАЛИ, ГРОМАДА ЛАТАЛА

Наче мурашки у вівторок та середу цього тижня працювали жителі сіл Субіч та Калачківці Китайгородської сільської ради. Власними силами за допомогою благодійників вони латали вкрай жахливу дорогу між селами, засипаючи ями щебенем.

субічДві вантажівки щебеню в подарунок, по 40 т кожна, отримали селяни від родини Спасюків, яка в цих краях облаштувала рекреаційну зону. З технікою допоміг місцевий аграрій Євген Малищук, а чоловіків до роботи організували Ніна Олійник із Субічі та Тамара Грибеняк з Калачківців.

Упродовж двох днів, не покладаючи рук, латали дорогу сільські активісти – Микола Шамота, Микола Шабага, Василь Чепелюк, Валентин Коваль, Володимир Бевза, Володимир Максимчук та Володимир Олійник із Субічі й Анатолій Ананьєв, Володимир Гладкий, Олександр Торкулець, Володимир і Михайло Тодосієви, Микола Яловий, Сергій Горошок, Микола Лісовий, Володимир Нагорян, Валерій Рудоман, Юрій Кушнір, Сергій Гораш, Валерій Обладанюк, Олексій Дунаєв, Влад Чайковський, Вадим Мартинчук, Василь Гаврищук з Калачківців.

До слова, за ямковий ремонт дороги від Вихватнівців у напрямку Рогізни взялася й Китайгороська сільська рада. Відреагувавши на справедливу критику «Сільського контролю», який нещодавно побував у Калачківцях із ревізією, сільський голова Юрій Безродний повідомив, що розпочався ремонт асфальтованим покриттям цього напрямку автошляху.

Наразі достеменно невідомо, на який відрізок вистачить коштів, але тішить те, що хоч якась частина дороги буде залатана.


Теги: ремонт доріг, с.Субіч

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.