Перейти на мобільну версію сайту


17.07.2015

СПОДІВАТИМЕМОСЯ, ЩО ОДЕСА СТАНЕ БЛИЖЧОЮ

14 липня пройшло засідання 88-ої позачергової сесії міської ради. На порядок денний було винесено сім основних, два додаткових та 28 земельних питань.

Приємною новиною незабаром втішаться кам’янчани, які будуються. У місті буде функціонувати підрозділ архітектурно-будівельного контролю й не потрібно буде для затверджень їздити до обласного центру. Отже, в структуру виконавчого органу внесено зміни, тож ми будемо мати відділ «Інспекція державного  архітектурно-сесія міськрадибудівельного контролю».

Депутати проголосували за згоду, надану ліквідаційній комісії, щодо реалізації майна КП «Дирекція будівництва тролейбусної лінії». Робоча група встановила, що обстежене майно - щити, ячейки, шафи тощо, які розкомплектовані й поржавіли, для подальшого використання не придатні. За 10 років зберігання воно практично перетворилося на металобрухт. Крім того, в цьгорічному бюджеті не передбачені кошти на зберігання цього майна, а також немає вільних приміщень для його зберігання та утримання охорони.

Депутат Валерій Слободян виступив із пропозицією, а міський голова й депутати підтримали його ідею про відновлення, або створення нового залізничного маршруту «Кам’янець-Подільський-Одеса».

Валерій Анатолійович вже мав зустріч із одеськими депутатами, і вони теж зацікавлені в такому маршруті, тому кожен зі свого боку звернулися до голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана та прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. У зверненні йдеться, що наше місто історичне й туристичне, та для того, аби туристична галузь та економіка Кам’янця розвивалися й надалі, нам потрібен цей маршрут, а також потяг на Львів. Михайло Сімашкевич вже мав зустріч із міським головою Львова Андрієм Садовим з цьго ж приводу. Львів теж готовий співпрацювати із Кам’янцем у цьому напрямку. Адже унікальна історія, ландшафт, пам’ятки архітектури, фестивальний рух, розширення міжнародної співпраці приваблюють значну кількість туристів. Але величезною проблемою залишається транспортне сполучення. До міста без перекладних не дістатися, а нашими «унікальними» дорогами, то й не дуже багато охочих знайдеться.

Отже, місту потрібне залізничне сполучення. Крім того, враховуючи важку як політичну, так і економічну ситуацію в державі, люди не мають можливості відпочити в Криму та за кордоном, тому ідеальним варіантом може бути Одеса. При прямому сполученні мешканці регіону могли би навіть на вихідні гайнути на море, або відвідати унікальне місто Львів. Залізничний маршрут можна створити сполученням міст: «Львів - Івано-Франківськ - Чернівці - Кам’янець-Подільський - Вінниця - Дніпропетровськ - Харків». Умовно цей проект можна назвати «Західно-східним» маршрутом «Львів - Харків», через Чернівці і Кам’янець.

Також депутати надали згоду на поділ земельної ділянки на Пархоменка, площею 5,4677 га, яка передана в постійне користування КП «Комбінат благоустрою» для будівництва житлових будинків учасникам АТО, або членів їхніх сімей.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.