Перейти на мобільну версію сайту


26.09.2014

СПОЧАТКУ ПРИБЕРИ БІЛЯ СВОЇХ ДВЕРЕЙ

Чудову акцію «Прибери планету» започаткували в департаменті житлово-комунального господарства. Вона є своєрідним антиподом акції «Ice Bucett Chaleng» за умовами якої необхідно обіллятися крижаною водою та перерахувати кошти на потребу учасників АТО. Нова акція спрямована на дотримання чистоти в будинку, під’їзді, парку, сквері й просто на вулиці.
Можливо, окремі кам’янчани буквально й масштабно сприйняли цей захід і планують прибирати сміття.JPGщось глобальне, при цьому не дивлячись, що робиться у них під носом. Яскравим свідченням цього є безгосподарність мешканців з будинку на вул.Пушкінська, 33. Тут якийсь «газда» наскладав біля під’їзду цілу купу домашнього мотлоху й будівельного сміття. Що цікаво, повз увесь цей «скарб» щодня ходять жителі під’їзду, на якому величезними літерами написано, куди потрібно звертатися в разі виявлення комунальних негараздів.
Певне, жителям цього дому мотлох, в якому з часом можуть завестися щурі, не заважає, адже поки що від них в комунальні служби не надходило жодного звернення.

Теги: благоустрій міста, прибирання, сміття

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.