Перейти на мобільну версію сайту


07.04.2017

СПІВПРАЦЯ ВЛАДИ З ОСББ

осбб4 квітня пройшла зустріч міського голови Михайла Сімашкевича з представниками ОСББ, під час якої обговорили повсякденні проблеми, які виникають у роботі, а також плани на подальшу співпрацю.

Голова Асоціації ОСББ Кам’янця-Подільського Олена Мазур передала Михайлу Євстафійовичу подяку від голів ОСББ за допомогу та співпрацю. Після цього Олена Юріївна ознайомила його з переліком питань, які наразі найбільше турбують представників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та виникають у повсякденному житті при утриманні житлового фонду.

Серед актуальних питань - корегування на законодавчому рівні плати за вивезення сміття, необхідність включення представника ОСББ до складу комісії при встановленні індивідуальних теплових пунктів у будинку, неадекватне нарахування кубів блакитного палива «Хмельницькгазом», скарги на інтернет-провайдерів, які пошкоджують покрівлі на будинках, необхідність встановлення двотарифного лічильника на електроенергію у під’їздах з метою економії. Також звучали обурення щодо запровадження абонентської плати за постачання газу тощо. 

На кожне звернення Михайло Сімашкевич надав відповідь. Задля того, щоб питання, які виникають у сфері управління ОСББ, вирішувати спільно та швидко, міський голова запропонував проводити постійні зустрічі. Таку ініціативу учасники підтримали.

Щоб усунути недоліки в роботі служб, які не підпорядковуються міській раді, Михайло Євстафійович запропонував провести за декілька днів ще одну зустріч із представниками ОСББ та відповідними керівниками підприємств. Щодо проблем загальнодержавного рівня, то потрібно готувати звернення до вищих державних органів.


Теги: співпраця, влада і ОСББ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.