Перейти на мобільну версію сайту


15.05.2015

СОЦІАЛЬНИЙ ХЛІБ ДЛЯ КАМ’ЯНЧАН

Зважаючи на різке зростання цін на комунальні послуги та основні продукти харчування, в тому числі й на хліб, міський голова Михайло Сімашкевич дав доручення запровадити в Кам’янці-Подільському проект «Соціальний хліб».

- Ми розуміємо, що хліб - це продукт, який купує кожна родина, незважаючи на свої статки. Ціна на нього останнім часом значно зросла і можна зрозуміти виробників, адже основна продукція, яку вони закуповують подорожчала, далась взнаки і ціна на електроенергію. Проте ми повинні подбати про соціально-незахищені верстви населення і зробити хліб для них максимально дешевим, - коментує мер Михайло Сімашкевич.

Працівники департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста провели робочі зустрічі з керівниками місцевих підприємств-виробників харчової промисловості. Під час перемовин, в яких взяли участь керівники ТОВ «Український кристал», ТОВ «Товтри», ПП «Хліб Поділля» та ТОВ «Подільська Веселка», було вирішено, що у мережі фірмової торгівлі виробників окремі сорти хліба будуть реалізовуватися з мінімальною торговою надбавкою.

Теги: соціальний хліб, ТОВ «Український кристал», ТОВ «Товтри», ПП «Хліб Поділля», ТОВ «Подільська Веселка»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.