Перейти на мобільну версію сайту


28.12.2012

СНІГОПАД. ЧЕТВЕРТА СЕРІЯ

- Третя серія (від ред.: згідно нашого літочислення - четверта) снігопаду розпочалася за традицією на вихідні, - зазначив заступник міського голови Сергій Бабій. - Та цього разу було дещо легше очищати сніг, хоча він густо сипав. У першу чергу, як і годиться, ми чистили головні вулиці, потім - другорядні. Головне, що громадський транспорт ходив, а також ми змогли дати транзитний проїзд для вантажівок, щоб не створювати заторів, як в сніг-3.JPGінших містах. На жаль, була проблема з вивезенням сміття, через те, що не було заїзду до контейнерних майданчиків у дворах. Але ми кинули всі сили для усунення цієї проблеми і за декілька днів її вирішили.  
Постійно працював оперативний штаб, який очолював міський голова. Також були сформовані координаційні групи, які розвідували обстановку і підказували, куди насамперед спрямувати прибиральну техніку.
Нині залишилося доочисти деякі другорядні дороги на периферії міста - райони цукрового заводу, турбази, частина Біланівки, Підзамча, Старого міста.
За таких снігових опадів комунальникам на деякий час довелось відмовитись від колісної техніки та натомість залучити гусеничну. Особливо ефективним прибирання вулиць від снігу виявилося в нічний період, коли на проїжджій частині немає автомобілів.
Контролювали комунальники і ситуацію із дахами. Лише за 24 грудня вдалось почистити 17 покрівель. Найкраще впоралися з цією роботою у ЖЕК №2.
Аномальні сніги змусили керівництво міста подумати про озброєння комунальників спеціальною технікою.

ВІДЛИГА НЕ ЗАБАРИЛАСЯ
Щойно побороли снігопад, як почалася відлига. Комунальники одразу ж кинули всі сили на боротьбу з бурульками та таненням снігу на дахах та під ногами. Там, де господарі вчасно подбали, аби звільнити дахи від снігу, – порядок. Деякі страждають від потрапляння води у будівлі. Через забиті снігом і льодом ринви вода потрапляє на технічні поверхи, а звідти - топить квартири. Уже є скарги від мешканців гуртожитку з вул.Праці, 2, будинків, що на вул.Шевченка, 14, 15; Привокзальна, 20; Гунська, 28;  Лесі Українки, 44.

Теги: снігопад, бурульки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.