Перейти на мобільну версію сайту


13.01.2017

СКАНДАЛ - НЕ СКАНДАЛ

Підсумовуючи рік Мавпи, у рубриці «Скандали року» ми опублікували інформацію про українських педагогів, які їздили на конференію на окуповану територію. Серед науковців-«сепаратистів» були і двоє з К-ПНУ - Ольга Літвіннікова та Олена Главацька.

Після публікації ми отримали лист за підписом ректора К-ПНУ Сергія Копилова, у якому спростовується подана вище інформація. У ньому зокрема йдеться: «Ректорат університету підкреслює, що зазначені особи не перебували на згаданій «конференції» як його представники. Згадана у статті Ольга Літвіннікова з 1997 року не працює в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, а викладач університету Олена Главацька не їздила на окуповану територію, подавши з власної ініціативи матеріали на конференцію, за що була категорично засуджена на засіданнях вченої ради факультету іноземної філології (протокол №1 від 29.08.2016 р.) та вченої ради університету (протокол №10 від 30.08.2016 р.)».

Отож, викладачі не їздили, а якщо і хтось подавав якісь матеріали з власної ініціативи, то його поведінку вже засудили. Такий от скандал і не скандал...

Теги: КПНУ, скандал

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.