Перейти на мобільну версію сайту


17.08.2012

СІМЕЙНА СПРАВА ОЧОЛЮВАТИ УНІВЕРСИТЕТ

13 серпня було представлено виконуючого обов’язки ректора К-ПНУ ім.І.Огієнка. Ним став декан історичного факультету, доктор історичних наук, професор, син колишнього ректора покійного Анатолія Копилова - Сергій Копилов.Сергій Копилов
Олександр Завальнюк, який до цього керував нашим національним університетом, досягнувши пенсійного віку, повернувся працювати на історичний факультет і очолив рідну йому кафедру історії України.


ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕД ЛІКВІДАЦІЄЮ
15 серпня підполковника Володимира Родікова призначено т.в.о. начальника навчального Центру підготовки інженерних військ. До цього Володимир Геннадійович був заступником начальника цього підрозділу. А полковника Михайла Івасюка, тепер вже колишнього командира, переведено у с.Старичі Львівської області, де він очолив 184-ий навчальний Центр академії сухопутних військ ім.Петра Сагайдачного.
Такі перетурбації відбуваються у зв’язку з реформуванням ЗСУ. На превеликий жаль, навчальний Центр підготовки інженерних військ у нашому місті буде ліквідовано. 17 вересня ми попрощаємося з останнім курсантом Центру.

Теги: Сергій Копилов, Володимир Родіков, призначення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.