Перейти на мобільну версію сайту


05.12.2014

СІМ ВІДСОТКІВ МІНУС

На прес-конференції міський голова Михайло Сімашкевич презентував журналістам ноу-хау - соціальні картки для кам’янчан - учасників АТО та їхніх родин. Поки що це картки на 7-відсоткову знижку на придбання ліків в аптеках міста. Крім того, влада обіцяє, що проведе перемовини, аби за цими картками можна було купляти товари першої необхідності в магазинах соцкартки.jpgміста.

- Ми розуміємо, наскільки важко сьогодні родинам, чиї чоловіки воюють на сході, - зазначив Михайло Євстафійович. - Ми не може залишатися осторонь тих, хто захищає наш мир. Маємо фінансувати та підтримувати тих, хто обороняє нас від ворога. Тому я провів перемовини з підприємцями, фармацевтами про те, щоб надати сім’ям учасників АТО допомогу у вигляді знижок у магазинах, супермаркетах та аптеках. Приємно, що бізнесмени погодилися на таку пропозицію.

Для того, щоб учасник АТО, який стоїть на обліку в департаменті соціального захисту населення, чи члени його родини могли отримати соціальну картку, потрібно звернутися в кабінет №16 департаменту.

Нині в місті зареєстровано 200 учасників АТО. На чергову сесію міськради, яка відбудеться 9 грудня, буде винесено питання щодо виділення з платного проїзду через Старе місто 50 тис. грн на допомогу учасникам АТО.

Теги: соціальна картка, Кам’янець-Подільський

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.